Kontaktujte nás

Tyto webové stránky jsou majetkem společnosti Wesrelou LLC. Snažíme se našim uživatelům poskytovat relevantní a užitečné informace.

Název společnosti: Wesrelou LLC

Sídlo společnosti: A. Kříže 276/12, 370 06 České Budějovice 5, Česká republika

E-mail: [email protected]

Telefon: +420631948464

Jednatel: Filip Bařtipán

Registrační číslo: 124617/1632

Název registračního orgánu: Advokátní kancelář Bařtipán

Adresa registračního orgánu: J. Š. Baara 1810/2, 370 01 České Budějovice 3, Česká republika

Odpovědnost za obsah: Neodpovídáme za obsah odkazů na webové stránky třetích stran, které mohou být dostupné na našich webových stránkách. Veškerou odpovědnost za obsah těchto odkazů nesou jejich vlastníci. Neodpovídáme za žádné přímé ani nepřímé škody vzniklé v důsledku používání informací uvedených na našich webových stránkách.

Autorská práva: Veškeré materiály na našich webových stránkách, včetně textů, obrázků, grafiky, návrhů a softwaru, jsou chráněny autorským právem. Jejich používání nebo šíření bez souhlasu držitele autorských práv je zakázáno.

Kontaktní informace: Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se našich webových stránek nebo naší společnosti, kontaktujte nás na výše uvedených kontaktních údajích.

Zásady ochrany osobních údajů: Respektujeme vaše soukromí a chráníme vaše osobní údaje. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.